1xbet

'Değerli öğretmenim' Bursalı öğretmenlerle çevrim içi buluşacak - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

6 Temmuz 2022 - 16:16

‘Değerli öğretmenim’ Bursalı öğretmenlerle çevrim içi buluşacak

Anadolu Vakfı “Değerli Öğretmenim Programı” Mart ayı eğitimleri ile çevrim içi olarak devam ediyor. İSTANBUL (İGFA) – Anadolu Vakfı’nın, sürekli …

‘Değerli öğretmenim’ Bursalı öğretmenlerle çevrim içi buluşacak
Son Güncelleme :

14 Mart 2022 - 15:08

30 views

Anadolu Vakfı “Değerli Öğretmenim Programı” Mart ayı eğitimleri ile çevrim içi olarak devam ediyor.

İSTANBUL (İGFA) – Anadolu Vakfı’nın, sürekli geliştirilen konuları ve güçlü eğitmen kadrosu ile hem gençlerin hem de öğretmenlerin geleceğine katkı sağladığı eğitim ve seminer programı ‘Değerli Öğretmenim’ Mart eğitimleri ile devam ediyor.

Mart ayı programı, 15 Mart’taki “Dijital Dönüşüm” ve 17 Mart’taki “Eğitimlerde Yaratıcı Uygulamalar” eğitimleri kapsamında Bursalı öğretmen ve idarecilerle bir araya gelecek.

15 Mart’taki “Dijital Dönüşüm” ve 17 Mart’taki “Eğitimlerde Yaratıcı Uygulamalar” eğitimleri ardından program, 21 Mart’ta “Anadolu’dan Yarınlara Sürdürebilirlik”, 23 Mart’ta “Sınav Kaygısı Yönetme” 29 Mart’ta “İnovasyon Mühendisliği” ve 30 Mart’ta “Sosyal Girişimcilik” ile devam edecek.