1xbet

“Çocuk Oyunları” Milli Eğitim Müdürünün düdüğü ile başladı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

17 Ağustos 2022 - 13:18

“Çocuk Oyunları” Milli Eğitim Müdürünün düdüğü ile başladı

Karşıyaka Zübeyde Hanım İlkokulu 5. Geleneksel Bahar Şenlikleri kapsamında yapılan “Çocuk Oyunları” için ilk düdüğü yeni Karşıyaka İlçe Milli …

“Çocuk Oyunları” Milli Eğitim Müdürünün düdüğü ile başladı
Son Güncelleme :

05 Nisan 2022 - 10:10

15 views

Karşıyaka Zübeyde Hanım İlkokulu 5. Geleneksel Bahar Şenlikleri kapsamında yapılan “Çocuk Oyunları” için ilk düdüğü yeni Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu çaldı.

Zübeyde Hanım İlkokulu’nun Erasmus+Projesi “Healthy Mind Healthy Body” (Sağlıklı zihinler sağlıklı bedenler) etkinliklerini kapsayan “çocuk oyunları” etkinliğine katılan Karşıyaka’nın yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu oyunların başlaması için ilk düdüğü çalarak öğrencilerle birlikte oyunları izledi.

Okulun bahçesinde düzenlenen etkinlikte top sürme, çemberde iş birliği ve bayrak yarışını Okul Müdürü Celal Demirkol, okulun öğretmenleri ile öğrencilerle izleyen Müdür Kadıoğlu, öğrencilerin spor yaparak bir arada yarışmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, öğrencilerin bu tür oyunlarla sağlıklı zihne ve sağlıklı bedene kavuştuğunu söyledi.

Müdür Kadıoğlu’nun bu yarışmalarda kaybedenin olmadığını söylemesi üzerine öğrenciler tarafından alkışa tutulması dikkat çekti.

Müdür Kadıoğlu etkinliğin sonunda öğrencilerin isteğini kırmayarak öğretmen ve öğrencilerle birlikte objektifin karşısına geçti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı