1xbet

Çınar Çocuk Evi’ndeki minikler hemşirelik mesleğini öğrendiler - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

6 Temmuz 2022 - 16:23

Çınar Çocuk Evi’ndeki minikler hemşirelik mesleğini öğrendiler

İzmit Belediyesi Çınar Çocuk Evi’nde verilen eğitimin evde de desteklenmesi amacıyla düzenlenen aile etkinlikleri kapsamında bu hafta miniklere …

Çınar Çocuk Evi’ndeki minikler  hemşirelik mesleğini öğrendiler
Son Güncelleme :

24 Mart 2022 - 2:06

15 views

İzmit Belediyesi Çınar Çocuk Evi’nde verilen eğitimin evde de desteklenmesi amacıyla düzenlenen aile etkinlikleri kapsamında bu hafta miniklere hemşirelik mesleği tanıtıldı.

KOCAELİ (İGFA)- Geleceğe güvenle bakan, yeniliğe açık ve toplum sorunlarına çözüm üretebilecek çocuklar yetiştirmeyi hedefleyen İzmit Belediyesi Çınar Çocuk Evi’nde, okulda verilen eğitimin evde de desteklenmesi amacıyla aile etkinlikleri düzenlenmeye devam ediyor. Çınar Çocuk Evi’nde çocuklar için gerekli olan etkin eğitim anne, baba ve öğretmen işbirliğiyle gerçekleşiyor.

Neptün sınıfı öğrencilerinden Nisa İnci’nin hemşire olan ablası Ebrar İnci sınıfa gelerek meslek tanıtımı yaptı. Minikler, Hemşire kime denir? Hemşire ne iş yapar? gibi soruların cevaplarını öğrenirken stetoskopla da birbirlerinin kalp atışlarını dinleyerek eğlenceli vakit geçirdi. İzmit Belediyesi Çınar Çocuk Evi’nin yetkilileri etkinliğin temel amacının okulda öğrenilen bilgilerin aile tarafından desteklenerek eğitimde devamlılığın sağlanması olarak açıkladı.