1xbet

Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

7 Temmuz 2022 - 17:29

Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor

Kemer Belediyesi, Göynük Mahallesinde yol ve kaldırım çalışmaları gerçekleştiriyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Göynük Mahallesi 3256 …

Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor
Son Güncelleme :

24 Mart 2022 - 4:38

10 views
Kemer Belediyesi, Göynük Mahallesinde yol ve kaldırım çalışmaları gerçekleştiriyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Göynük Mahallesi 3256. sokakta yol ve kaldırım çalışmalarına başladı. Toplam 80 metre uzunluğunda yol ve kaldırım çalışmalarının en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların kullanımına kazandırılması planlanıyor.
İlçe genelindeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden belediye ekipleri, Kiriş Mahallesinde de bozuk ve tamirat gerektiren asfalt yolların yama kaplama işlemlerini tamamladı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Kemer Belediyesi olarak turizm sezonu öncesi hazırlıklarımızı tamamlamaya devam ediyoruz. İlçemiz genelindeki bozuk yolların tamiri, yama işlemlerinin yanı sıra yeni yol ve kaldırımlarımızı halkımızın hizmetine sunmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizi ilk günkü aşkla yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı