1xbet

van haber

Büyükşehir’in Şiir Yarışması Sonuçlandı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

30 Kasım 2022 - 07:02

Büyükşehir’in Şiir Yarışması Sonuçlandı

Van Büyükşehir Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlemiş olduğu Van temalı şiir yarışması sonuçlandı. Büyükşehir Belediyesi …

Büyükşehir’in Şiir Yarışması Sonuçlandı
Son Güncelleme :

31 Mart 2022 - 1:24

23 views

Van Büyükşehir Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlemiş olduğu Van temalı şiir yarışması sonuçlandı.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, tarafından 21 Şubat’ta başlatılan Van temalı şiir yarışmasının kazananları belli oldu. Yarışmaya, Türkiye’nin 52 farklı noktasından Van ilinin sahip olduğu doğal ve tarihi değerleri, kültürel mirası, gelenek ve göreneklerini anlatan 264 eser katıldı. Seçici kurul tarafından yapılan online oylamayla 1’inci Yaşar Bayar olurken 2’inci Turgut Ataşçı, 3’üncü İbrahim Şaşma oldu. Yine yarışmada Yunus Laçin ve Halil Gürkan ise mansiyon ödüle layık görüldü.

Yarışmada dereceye girenlere ödülleri Büyükşehir Belediyesi tarafından daha sonra duyurulacak olan tarihte takdim edilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı