van haber

Büyük Kediler Şubat Ayı Boyunca National Geographic NOW’da « Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

20 Temmuz 2024 - 12:17

Büyük Kediler Şubat Ayı Boyunca National Geographic NOW’da

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, birbirinden kaliteli yapımları ve ses getiren lokal içerikleriyle eşsiz bir arşive sahip National …

Büyük Kediler Şubat Ayı Boyunca National Geographic NOW’da
Son Güncelleme :

06 Mart 2022 - 18:40

99 views

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, birbirinden kaliteli yapımları ve ses getiren lokal içerikleriyle eşsiz bir arşive sahip National Geographic’in en beğenilen ve en güncel yapımları National Geographic NOW ile sizlerle buluşuyor.
Soluksuz izleyeceğiniz vahşi yaşam mücadeleleri “Büyük Kediler” başlığı altında Şubat ayı boyunca National Geographic NOW’da.

Saldırı Taktikleri: Kedigiller

Ağaçlara tırmanan leoparlardan avının izini büyük bir titizlikle süren jaguarlara kadar vahşi kedilerin avcılık stratejilerini ekrana taşıyan “Saldırı Taktikleri: Kedigiller”i izlerken “Büyük Kediler”in neden dünyanın en ölümcül türleri arasında yer aldığını daha iyi anlayacaksınız. “Saldırı Taktikleri: Kedigiller” National Geographic NOW ile Şubat ayında sizlerle.

Kaplanları Saymak

Doğal yaşam alanlarının tahrip edilmesi ve yasa dışı avcılık faaliyetleri nedeniyle sayıları her geçen gün azalan kaplanların doğadaki durumu Hindistan’da değerlendiriliyor. Kaplanların sayısındaki artış ve düşüş bu canlıların ve ekosistemin geleceği için oldukça önem arz ediyor. “Kaplanları Saymak” National Geographic NOW ile şimdi sizlerle.

Hindistan’ın Vahşi Kedileri

Hindistan’da yaşayan büyük kediler Antik çağlardan bu yana her daim güç ve kraliyetin sembolü oldu. “Hindistan’ın Vahşi Kedileri” izleyicilere burada yaşayan yırtıcı kedilerin yaşamlarından kesitler sunarak onları Hindistan’da bir vahşi yaşam yolculuğuna çıkarıyor.

Yırtıcı Soyları

Vahşi doğada hayatta kalma mücadelesi vermek her canlı için evrensel bir kanundur. Hayatta kalmak için birçok canlı olağanüstü bir savaş verir. Acımasızca mücadele vererek hayatta kalmaya çalışan büyük kedilerin olağanüstü hikayesi “Yırtıcı Soyları” ile ekranlara taşınıyor.
National Geographic’in geniş arşivinden en beğenilen, en güncel ve sürekli yenilenen belgeselleri ekranlara taşıyan National Geographic Now, izleyicilere beIN CONNECT ve KabloTV üzerinden diledikleri zaman diledikleri yerde ulaşma imkanı sağlıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı