1xbet

Bursa'nın o sokağında araç krizi - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

6 Temmuz 2022 - 15:39

Bursa’nın o sokağında araç krizi

Bursa Cumhuriyet Mahallesi Yağmur Sokak’ta araç parklarının yolun iki yanına yapılmasından dolayı oldukça sıkışık bir hal alıyor. Çevredekiler …

Bursa’nın o sokağında araç krizi
Son Güncelleme :

14 Mart 2022 - 11:54

17 views

Bursa Cumhuriyet Mahallesi Yağmur Sokak’ta araç parklarının yolun iki yanına yapılmasından dolayı oldukça sıkışık bir hal alıyor. Çevredekiler, araçların sokak arasına karşılıklı parkından rahatlık duyulduğunu, çoğu zaman sürücüler arasında ‘yol verme kavgası’ yaşandığını söyledi.

CANSU ÖZDEMİR / BURSADA BUGÜN/BURSA İGFA- Bursa’nın Nilüfer ilçesinde dar bir sokak olan ve çift yönlü araç geçişi bulunan Cumhuriyet Mahallesi Yağmur Sokak’ta araçlarını karşılıklı park eden sürücüler, sokağa giren araçları zor durumda bırakıyor.

Sürücülerin yer verme tartışması yaşadığını dile getiren mahalle sakinleri, sorunun bir an önce çözüme kavuşmasını bekliyor. Çift yönlü olan sokakta sürücülerin karşılıklı iki kaldırıma yanaşıp araçlarını park etmeleri, sokaktan geçecek araçlara dar bir alan bırakıyor.

Yalnızca tek aracın geçebildiği sokakta, sıkışıklık nedeniyle sürücüler arasında tartışma yaşanıyor.
Çevredekiler, tartışmaya sebebiyet veren park sorununun çözüme kavuşmasını bekliyor.