1xbet

van haber

Bursa'da amatör oyuncular Türk Anneleri yararına perde açtı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

19 Mayıs 2024 - 21:01

Bursa’da amatör oyuncular Türk Anneleri yararına perde açtı

Ekip Tiyatrosu ‘Müfettişşş Miras Oyunu’ adlı yeni oyunlarını bu kez Türk Anneler Derneği (TAD) Bursa Şubesi yararına sahneledi. Satılan …

Bursa’da amatör oyuncular Türk Anneleri yararına perde açtı
Son Güncelleme :

08 Mart 2022 - 12:08

128 views

Ekip Tiyatrosu ‘Müfettişşş Miras Oyunu’ adlı yeni oyunlarını bu kez Türk Anneler Derneği (TAD) Bursa Şubesi yararına sahneledi. Satılan biletlerden elde edilen gelir, TAD aracılığıyla öğrencilere burs olarak dağıtılacak.

BURSA (İGFA) – Çoğunluğunu Bursalı amatör oyuncuların oluşturduğu Ekip Tiyatrosu, yeni oyunları ‘Müfettişşş Miras Oyunu’nu bu kez anlamlı bir organizasyon için sahneledi.

Podyum Sanat Mahal’de seyirciyle buluşan oyundan o gece elde edilen gelir, TAD bursiyerlerine bağışlandı.

TAD üyelerinden Sevinç Şen Önel’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı ‘Müfettişşş Miras Oyunu’; Bursalı sanatseverlerden büyük ilgi gördü.

Oyunun finalinde başta yönetmen Serkan Çetinkaya olmak tüm ekibi kutlayan TAD Bursa Şubesi Başkanı Sibel Gönülkırmaz, derneğin eğitim başta olmak üzere iyilik hareketlerine bundan sonra da devam edeceğini belirtti.