1xbet

Bursa Yıldırım'da 'özel' proje - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

11 Ağustos 2022 - 12:34

Bursa Yıldırım’da ‘özel’ proje

Bursa’da Yıldırım Belediyesi Engelsiz Yaşam Okulu ve Şehit Jandarma Komando Er Bahri Avcı Mesleki Eğitim Merkezi örnek bir projeye imza attı …

Bursa Yıldırım’da ‘özel’ proje
Son Güncelleme :

27 Mart 2022 - 13:22

22 views

Bursa’da Yıldırım Belediyesi Engelsiz Yaşam Okulu ve Şehit Jandarma Komando Er Bahri Avcı Mesleki Eğitim Merkezi örnek bir projeye imza attı.

BURSA (İGFA) – Yıldırım Belediyesi Engelsiz Yaşam Okulu idarecisi Talip Döbeş, Engelsiz Yaşam Okulu’nda öğrencilere yalnızca eğitim vermiyoruz onların her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek hizmet ürettiklerini söyledi.

Yapılan program ile hem özel öğrencilere temel bakım hizmeti, hem de çıraklık öğrencileri yeterlilik seviyelerini görebilmiş ve engelli bireylere nasıl davranacaklarını gözlemleme imkânı bulduklarını kaydeden Döbeş, Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’a desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Öte yandan öğrencilerinin kuaför olduklarında engelli bir müşterilerinin olabileceğinin de altını çizen Şehit Jandarma Komando Er Bahri Avcı Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı İbrahim Aygün, yıl boyunca özel öğrencilerle ile farklı planlamalarla bir araya geleceklerini söyledi.

Organizasyon sonunda Engelsiz Mutfak öğrencileri kendilerine bakım hizmeti sunan öğrencilere hazırladıkları ürünlerin sunumunu yaptılar.