1xbet

Bursa Yıldırım'da Başkan Yılmaz iftar sofralarına buluşuyor - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

6 Temmuz 2022 - 16:02

Bursa Yıldırım’da Başkan Yılmaz iftar sofralarına buluşuyor

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, eşi ile birlikte Ramazan’ın 6’ncı iftarında Bağlaraltı Mahallesi’nde oturan Murat Parlak ve ailesinin …

Bursa Yıldırım’da Başkan Yılmaz iftar sofralarına buluşuyor
Son Güncelleme :

09 Nisan 2022 - 2:20

14 views

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, eşi ile birlikte Ramazan’ın 6’ncı iftarında Bağlaraltı Mahallesi’nde oturan Murat Parlak ve ailesinin misafiri oldu.

BURSA (İGFA)– Ramazan Ayı vesilesiyle Yıldırım’ın dört bir yanında vatandaş buluşmalarını sürdüren Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, eşi ile birlikte Bağlaraltı Mahallesi’nde oturan Parlak ailesini ziyaret etti.

Parlak ailesi ile beraber iftar sofrasına oturan Başkan Oktay Yılmaz, yemek öncesi evdekilerle sohbet etti, taleplerini dinledi. Vatandaşlarla gönül sofrasında buluşmaya gayret edeceklerini belirten Başkan Oktay Yılmaz, “Ramazan ayı birlik ve beraberliğin ayıdır. Bir olacağız ki diri olacağız. Bu sebeple, Ramazan ayı boyunca ilçemizde ziyaretlerde bulunacağız. Ben tüm hemşehrilerimin ve İslam âleminin Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ediyor, tuttukları oruçların ve edilen duaların kabul olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Adım atılmadık sokak, gönüllere dokunmadığımız hane kalmayıncaya kadar durmak yok” dedi.