1xbet

Bu Proje İle Çamyuva’nın Çehresi Değişiyor - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

6 Temmuz 2022 - 15:24

Bu Proje İle Çamyuva’nın Çehresi Değişiyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Ağva Deresi kenarında yapılan yeşil alan düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. İnceleme …

Bu Proje İle Çamyuva’nın Çehresi Değişiyor
Son Güncelleme :

06 Nisan 2022 - 6:00

11 views
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Ağva Deresi kenarında yapılan yeşil alan düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. İnceleme sırasında Belediye Başkanı Topaloğlu’na, Kemer Belediyesi Başkan Yardımcısı Emin Gül de eşlik etti.
Çalışmalarda gelinen son durum hakkında bilgiler alan Başkan Topaloğlu, projenin en kısa zamanda tamamlanarak halkın kullanımına sunulacağını kaydetti ve bu proje ile bölgenin çehresinin değişeceğini söyledi.
İhaleye çıkılan ve uygulamaya başlanılan toplam 9 bin 900 metrekare yeşil alanın olacağı çalışmalarda, refüjden dere tarafına doğru 2,5 metre genişliğinde bin 140 metre uzunluğunda 2 bin 850 metrekare alanlık bisiklet, 2 metre genişliğinde bin 140 metre uzunluğunda 2 bin 280 metrekarelik koşu ve 3 metre genişliğinde 4 bin 100 metrekarelik yürüyüş yolu yapılacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı