van haber

Bilecik Pazaryeri’nde stokçuluk denetimleri sürüyor « Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

20 Temmuz 2024 - 11:58

Bilecik Pazaryeri’nde stokçuluk denetimleri sürüyor

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde Kaymakamlık ve Belediye ekiplerince zincir marketler, süpermarketler ve bakkallar denetlenmeye devam ediyor …

Bilecik Pazaryeri’nde stokçuluk denetimleri sürüyor
Son Güncelleme :

10 Mart 2022 - 11:20

76 views

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde Kaymakamlık ve Belediye ekiplerince zincir marketler, süpermarketler ve bakkallar denetlenmeye devam ediyor.

Pazaryeri Gündem (BİLECİK İGFA) – Pazaryeri ilçesinde denetimleri sürdüren ekipler başta zincir marketler olmak üzere süpermarketlerin reyonlarındaki ürünlerin fiyatlarına ve depolardaki stok durumlarını kontrol etti.

Gerçekleşen denetimler sonucunda Pazaryeri ilçesinde herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşılmadığını aktaran İlçe Kaymakamı Ferhat Altay, “Bilecik Valimiz Sayın Dr. Kemal Kızılkaya’nın talimatlarıyla, İlçemizde bulunan zincir marketler ve süpermarketlerde Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı personellerince, stokçuluk, fiyat spekülasyonları gibi serbest piyasa koşullarına aykırı hareket eden ticari işletmelere yönelik denetimler gerçekleştirilmiştir. Vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı olmasını ve gördüğü her türlü uygunsuzluğu Kaymakamlığımıza bildirmesi önemle hatırlatıyoruz. İlçemizde bu tür denetimler ekiplerimizce sürecektir” dedi.