1xbet

Bekçiler şüphesinde yanılmadı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

7 Temmuz 2022 - 16:33

Bekçiler şüphesinde yanılmadı

Mala karşı işlenen suçlarla mücadele kapsamında Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünce yürütülen yaya devriye hizmetleri aralıksız …

Bekçiler şüphesinde yanılmadı
Son Güncelleme :

16 Mart 2022 - 4:38

23 views

Mala karşı işlenen suçlarla mücadele kapsamında Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünce yürütülen yaya devriye hizmetleri aralıksız sürüyor.

Murat Karakaya (NİĞDE İGFA)- Yaya devriye hizmetleri kapsamında Çarşı ve Mahalle Bekçileri tarafından şüphe üzerine durdurulan motosiklet sürücüsü D.Y. ‘nin üzerinden 342 gram ağırlığında esrar maddesi, 1 adet ruhsatsız av tüfeği ve bu tüfeğe ait 2 adet fişek, 1 adet kurusıkı tabanca ve bu tabancaya ait 6 adet fişek, 1 adet kelebek olarak adlandırılan bıçak ele geçirilirken şahsın kullanmış olduğu motosikletin de çalıntı olduğu öğrenildi.

Suça konu motosikletin sahibine teslim edilirken şüpheli D.Y.’nin çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildiği belirtildi. Niğde İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada il genelinde güvenliğin ve asayişin sağlanmasına yönelik çalışmaların aralıksız sürdürüleceği bildirildi.