1xbet

Başkan Tekin ve Başkan Şahin’in Ankara ziyareti - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

30 Haziran 2022 - 10:21

Başkan Tekin ve Başkan Şahin’in Ankara ziyareti

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin Ankara’da bazı Kurum Müdürleri ile görüşerek ilçedeki projeleri değerlendirdi. Pazaryeri …

Başkan Tekin ve Başkan Şahin’in Ankara ziyareti
Son Güncelleme :

08 Nisan 2022 - 9:44

13 views

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin Ankara’da bazı Kurum Müdürleri ile görüşerek ilçedeki projeleri değerlendirdi.

Pazaryeri Gündem (BİLECİK İGFA) – Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin ve Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, ilçelerde devam eden ve yeni oluşturulan projeler hakkında Ankara’da kurum müdürleri ile görüştü.

Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, TOKİ Başkanlığı, Adalet Bakanlığında ziyaretlerde bulunan Başkan Tekin ve Başkan Şahin’e AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, eşlik etti.

Pazaryeri ilçesindeki devam eden ve yeni oluşturulan projeler için ziyaretlerin çok verimli geçtiğini belirten Başkan Tekin, “AK Parti Bilecik Milletvekilimiz Sayın Selim Yağcı, önderliğinde Ankara’da Osmaneli Belediye Başkanımız değerli büyüğüm Münür Şahin, ile birlikte bir takım ziyaretlerde bulunduk. Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Zekeriya Birkan beyle ilçemizde bulunan atıl durumdaki cezaevinin Belediyemize tahsis talebimiz ile ilgili görüşmeler yaptık. TOKİ Başkanlığını ziyaret ederek ilçemizde proje aşamasında olan Toplu konut çalışmaları hakkında bilgiler aldık. İlçemize desteklerinden dolayı kurum müdürlerimize ve Milletvekilimiz Sayın Selim Yağcı’ya teşekkür ediyorum” dedi.