1xbet

Başkan Keleş, Pamukova Danışma Toplantısına Katıldı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

17 Ağustos 2022 - 09:34

Başkan Keleş, Pamukova Danışma Toplantısına Katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukova İlçe Danışma Toplantısına katılan Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, partiye katılan yeni üyelere …

Başkan Keleş, Pamukova Danışma Toplantısına Katıldı
Son Güncelleme :

01 Nisan 2022 - 4:46

17 views
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukova İlçe Danışma Toplantısına katılan Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, partiye katılan yeni üyelere rozetlerini taktı.
Pamukova Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen programa CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, PM Üyesi Ayça Taşkent, İl Başkanı Ecevit Keleş, İl Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Emel Akçil, CHP İlçe Başkanları, İYİ Parti İlçe Başkanı Kemalettin Yörük, Sadet partisi Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Şen, DP ilçe Başkanı Ahmet Bilaloğlu, Deva Partisi İlçe Başkanı İrfan Metin, Muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda konuşan CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, “Sakarya da AKP’yi sandığa gömüp Türkiye’de iktidar olmak istiyoruz” dedi.
CHP’nin kadınların, gençlerin, çiftçinin, işçinin, emekçilerin partisi olduğunu ifade eden Başkan Keleş, “Birlik ve beraberliğimizden ödün vermeden halka hizmet etmeye çalışan bir ana muhalefet partisiyiz. Sakarya’da ev ev, kapı kapı dolaşıp, en erken veya zamanında yapılacak seçimde CHP olarak Millet İttifakı ile bu ülkeyi aydınlık geleceğe taşımak hepimizin görevidir. Sakarya’da 666 mahallenin 453’ünü dolaştık. 157 sivil toplum kuruluşumuzu ziyaret ettik. Gitmediğimiz esnaf kalmadı. Her geçen gün üye sayımızı arttırıyoruz. Halkımızın umudu CHP. Bunu yeni üye kayıtlarında da görüyoruz. Tüm örgütlerimizle birlikte Sakarya’da halkımızla bütünleşiyoruz. Hep birlikte partimizi iktidara taşıyacağız“ dedi.
İlçe Başkanı Fikret Uysal ve CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Aslı Şengül’de konuşma yaparak katılım sağlayan herkese teşekkür etti.
CHP Parti Meclisi Üyesi Ayça Taşkent ise partisinin uygulayacağı Aile Destek Sigortası hakkında bilgi verdi.
CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, AKP iktidarını ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirerek, insanlardan uzaklaştıklarını, sarayı kaybetmekten korktuklarını söyledi.
Program sonunda İlçede CHP’ye katılanlara Milletvekili Özkoç, PM üyesi Taşkent, İl Başkanı Keleş, İl Kadın Kolları Başkanı Çeroğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Akçil ve İlçe Başkanı Uysal tarafından rozetleri takıldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı