1xbet

van haber

Başkan Kayalar: “Gücümüzü kadınlarımızdan alıyoruz” - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

29 Eylül 2023 - 02:33

Başkan Kayalar: “Gücümüzü kadınlarımızdan alıyoruz”

Menderes Belediyesi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında ilçenin farklı noktalarında etkinlik düzenledi. Menderes Belediye Başkanı …

Başkan Kayalar: “Gücümüzü kadınlarımızdan alıyoruz”
Son Güncelleme :

08 Mart 2022 - 11:18

63 views

Menderes Belediyesi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında ilçenin farklı noktalarında etkinlik düzenledi.

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “Başımızın tacı kadınlarımız, bir gün değil her gün değerli.” dedi.

Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında Menderes Belediyesi Nikah Sarayı ve Kongre Merkezi’nde çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Etkinlikler kapsamında, Yönetmenliğini ve yapımcılığını Jale İncekol’un üstlendiği “Umutlu Bir Hikaye” belgeseli ve Özdere Çukuraltı Mahallesi Türk Sanat Müziği Korosu sanatseverlerle buluştu.

Başkan Kayalar’dan kadın emekçilere teşekkür

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü kapsamında belediyenin emekçi kadınlarına ve belediyeyi ziyaret eden vatandaşlara hediyeler takdim eden Başkan Kayalar sözlerini şöyle noktaladı:

“Gücümüzü kadın personellerimizden alıyoruz. Bu kapsamda 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” dolayısıyla Belediye İş Sendikası 4 No’lu Şube Başkanı Ayhan Doğan’la birlikte kadın ekip arkadaşlarımın ve belediyemizi ziyaret eden kadın vatandaşlarımızın günlerini kutladım. 8 Mart’ta idari izinli sayılacak kadın emekçilerimize iyi tatiller diliyor, günlerini bir kez daha en içten dileklerimle kutluyorum.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı