1xbet

van haber

Başkan Gerenli emekçi kadınlarla buluştu! - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

18 Mayıs 2024 - 13:48

Başkan Gerenli emekçi kadınlarla buluştu!

Lüleburgaz Belediyesi’nde çalışan temizlik işçisi kadınlarla kahvaltıda bir araya gelen Başkan Gerenli, “Gün ağarmadan emeğinin peşinde yola …

Başkan Gerenli emekçi kadınlarla buluştu!
Son Güncelleme :

09 Mart 2022 - 1:48

79 views

Lüleburgaz Belediyesi’nde çalışan temizlik işçisi kadınlarla kahvaltıda bir araya gelen Başkan Gerenli, “Gün ağarmadan emeğinin peşinde yola koyulan kadın temizlik işçilerimizle kahvaltıda buluştuk. Kadın emeğinin hak ettiği değeri göreceği bir dünya dileğiyle 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü bir kez daha kutlu olsun” dedi.

Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli ve eşi Aysu Yetim Gerenli, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında Lüleburgaz Belediyesi’nde çalışan temizlik işçisi kadınlarla kahvaltıda bir araya geldi. Lüleburgaz Belediyesi Temizlik İşleri Şantiyesi’nde gerçekleşen buluşmada Lüleburgaz Belediye Başkan Yardımcıları Leyla Güncer, Kemal Pektaş ve Gökhan Kaya Atay da yer aldı.

Kadınlara karanfil ve marteniçka

Kahvaltı öncesi temizlik işçisi kadınları karşılayan Başkan Gerenli ve eşi Aysu Yetim Gerenli, kadınlara karanfil ve marteniçka vererek kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı. Daha sonra kadınlarla birlikte kahvaltı yapan Başkan Gerenli, temizlik personeli kadınların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Kahvaltının ardından ise Başkan Gerenli kadınlarla birlikte aile fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı