1xbet

Başkan Bilgin’den Berat Kandili Mesajı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

25 Haziran 2022 - 08:33

Başkan Bilgin’den Berat Kandili Mesajı

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bilgin mesajında, “Ramazan ayının müjdecisi olan bir Berat …

Başkan Bilgin’den Berat Kandili Mesajı
Son Güncelleme :

17 Mart 2022 - 0:40

19 views

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bilgin mesajında, “Ramazan ayının müjdecisi olan bir Berat Kandiline daha kavuşmanın mutluluk ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Rahmet kapılarının ardına kadar açıldığı, hayrın, bereketin ve tüm güzelliklerin bol bol ihsan edildiği bu ulvi gecede Yüce Allah’a ellerimizle beraber gönüllerimizi de açarak mağfiret dilemeliyiz.

Berat Gecesi’ni fırsat bilerek bizleri bu gecenin fazilet ve bereketinden uzaklaştıran; kin, düşmanlık, dargınlık ve küskünlük gibi davranışları terk ederek, daima sevgi, muhabbet ve kardeşlik duyguları içinde dostluğun ve kardeşliğimizin kıymetini bilmeliyiz. Ayrıca bu mübarek gecemizin, hastalıklardan, afetlerden, kaza ve belalardan kurtuluşa vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

Yüce Mevla’mız; günah yüklerinden arınmış, berat etmiş, hayra anahtar, şerre kilit olmaya azmetmiş, ömrünü salih amellere adamış kullar olarak Ramazan ayına ulaşmamızı nasip eylesin.

Bu anlamlı gecenin aramızdaki gönül bağlarını, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini, insanlığın huzuruna, sağlığına, hayrımıza ve kurtuluşumuza vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı