1xbet

Bahçeli'ye Manisa'ya yapılan hizmetler anlatıldı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

11 Ağustos 2022 - 09:21

Bahçeli’ye Manisa’ya yapılan hizmetler anlatıldı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ‘Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılmak üzere gittiği Antalya’da …

Bahçeli’ye Manisa’ya yapılan hizmetler anlatıldı
Son Güncelleme :

27 Mart 2022 - 0:12

22 views

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ‘Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılmak üzere gittiği Antalya’da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi. Bahçeli’ye geride kalan 3 yılda Manisa’da hayata geçirdikleri proje ve hizmetler ile 2 yıllık hedefleri içeren Manisa kitabını takdim eden Başkan Ergün, “Üretken belediyecilik anlayışıyla Manisa’mızda hemşehrilerimizin ihtiyacı olan proje ve hizmetleri hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.

MANİSA (İGFA)- Milliyetçi Hareket Partisi’nin ‘Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’, Antalya Belek’te gerçekleştiriliyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de toplantıya katılmak üzere Antalya’ya gitti. Toplantının gerçekleştirildiği Sueno Otel’de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya gelen Başkan Ergün, MHP Lideri’ne geride kalan 3 yılda Manisa’da hayata geçirdikleri proje ve hizmetler ile 2 yıllık hedefleri içeren Manisa kitabını takdim etti. Başkan Ergün, Manisa’da yapılan çalışmalar ve yatırımlar hakkında da Genel Başkan Bahçeli’ye bilgiler verdi.

Manisa’da üretken belediyecilik anlayışıyla Manisalıların ihtiyacı olan proje ve hizmetleri hayata geçirmeye devam ettiklerini belirten Başkan Ergün, “Üretken Belediyecilik anlayışıyla bu hizmet dönemimizde hayata geçirdiğimiz yatırımları ve önümüzdeki süreçteki planlarımızı içeren hizmet kitabımızı Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye sunduk. Kıymetli Genel Başkanımız tarafından çalışmamız takdirle karşılanırken, ilk günkü şevk ve heyecanımızla hizmet ve yatırımlarımıza devam edeceğimizi kendisine ilettik. Çünkü bizim sevdamız Manisa’ya hizmet sevdasıdır” dedi.