1xbet

Atso Sanat ve Eğitim Merkezi Açılış İçin Gün Sayıyor - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

25 Haziran 2022 - 01:19

Atso Sanat ve Eğitim Merkezi Açılış İçin Gün Sayıyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından yaptırılan Sanat ve Eğitim Merkezindeki çalışmaları …

Atso Sanat ve Eğitim Merkezi Açılış İçin Gün Sayıyor
Son Güncelleme :

24 Mart 2022 - 3:34

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından yaptırılan Sanat ve Eğitim Merkezindeki çalışmaları yerinde inceledi.
Yer tahsisini Kemer Belediyesinin yaptığı sanat ve eğitim merkezinde çalışmalar son hızla sürerken, binanın 1 Nisan’da açılması planlanıyor.
Belediye Başkanı Topaloğlu, yaptığı açıklamada, çalışmalarda sona gelindiğini belirterek, Kemer’e sanatsal anlamda bir hizmet daha kazandıracaklarını söyledi.
Kemer’de sanatsal faaliyetlerin artık daha fazla olacağını anlatan Başkan Topaloğlu, “ATSO Başkanımız Davut Çetin’e ve yönetim kurulu üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Merkezimiz tamamlandıktan sonra Kemerimizdeki sanatsal faaliyetler daha fazla olacak. Merkez içerisinde müzik, tiyatro, halk oyunları ve meslek edindirme gibi kurslar olacak. Vatandaşlarımızın buluşma alanlarından birisi olacak. 1 Nisan’da açılışını gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Kemerimize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı