van haber

Mudanya Belediyesi’nden Ücretsiz İngilizce Eğitimi « Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

18 Temmuz 2024 - 00:55

Mudanya Belediyesi’nden Ücretsiz İngilizce Eğitimi

Mudanya Belediyesi, çocuk, genç ve yetişkinlere yönelik ücretsiz yabancı dil eğitimine başladı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde, 12 …

Mudanya Belediyesi’nden Ücretsiz İngilizce Eğitimi
Son Güncelleme :

08 Mart 2022 - 2:02

93 views

Mudanya Belediyesi, çocuk, genç ve yetişkinlere yönelik ücretsiz yabancı dil eğitimine başladı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde, 12 kişilik sınıflarda 9 ay sürecek eğitimi başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifika verilecek.

Mudanya Belediyesi, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak ve yaşam boyu eğitimin önünü açmak için hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekledi. Mudanya’da; öğrencilerin eğitimine katkı vermek, yetişkinlerin ise yeni bir dil öğrenmesini sağlamak amacıyla ücretsiz İngilizce eğitimleri başladı. Eğitimi başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifika verilecek. Eğitimin her şeyden önemli olduğunu vurgulayan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Kendisini bir adım öteye taşımayı amaçlayan çocuklarımız ve gençlerimizin yanı sıra yetişkin bireyler için İngilizce eğitimlerine başladık. 9 ay sürecek eğitimlerimizi başarıyla tamamlayan kursiyerlerimiz sertifikalarını alacak, mesleki ve kişisel hedeflerine ulaşmaları için yeni bir beceri daha kazanmış olacak” ifadelerini kullandı. İngilizce dil eğitimi, Mudanya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde, 12 kişilik sınıflarda 9 ay sürecek. Eğitimler, 10-13 yaş, 14-17 yaş ve yetişkin yaş grubu için Cumartesi ve Pazar günleri yapılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı