1xbet

Meslek Tanıtım Etkinlikleri Ilgaz’da Devam Ediyor - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

17 Ağustos 2022 - 13:56

Meslek Tanıtım Etkinlikleri Ilgaz’da Devam Ediyor

Ilgazlı öğrencilerin meslekleri tanıması ve gelecekte yapmayı düşündükleri mesleklere yönlendirilebilmesi amacıyla Ilgaz İlçe Milli Eğitim …

Meslek Tanıtım Etkinlikleri Ilgaz’da Devam Ediyor
Son Güncelleme :

02 Nisan 2022 - 0:50

24 views

Ilgazlı öğrencilerin meslekleri tanıması ve gelecekte yapmayı düşündükleri mesleklere yönlendirilebilmesi amacıyla Ilgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen meslek tanıtım etkinliği 31 Mart Perşembe günü Ilgaz Belediyesine ait çok amaçlı gösteri ve konferans salonunda yapıldı.

Etkinlik polis ve jandarma ekiplerinin katılımıyla gerçekleşti. Etkinlikte ilk olarak Polis ekiplerinin sunumuyla polis olmak, polislik mesleği ve mesleğe giriş koşulları ile meslekte ilerleme koşulları açıklandı.

Sonrasında yapılan sunumda ise Jandarma ekipleri tanıtıcı meslek sunumu gerçekleştirdi. Jandarma olmak, jandarma eğitimi, mesleğe giriş koşullarının tanıtıldığı etkinlik, narkotik arama köpeği ile yapılan gösteri ile renklendi.

Konferans salonu önünde kurulan tanıtım stantlarıyla öğrencilere birebir bilgilendirme yapıldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı