1xbet

“Bilfen Yayın Grubu, 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı'nda!” - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

6 Temmuz 2022 - 01:12

“Bilfen Yayın Grubu, 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı’nda!”

Bilfen Yayın Grubu; Bilfen Yayıncılık, Netbil Yayıncılık ve OnBurda Yayıncılık markaları ile 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı’nda yerini aldı. 26 …

“Bilfen Yayın Grubu, 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı’nda!”
Son Güncelleme :

30 Mart 2022 - 0:06

13 views

Bilfen Yayın Grubu; Bilfen Yayıncılık, Netbil Yayıncılık ve OnBurda Yayıncılık markaları ile 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı’nda yerini aldı. 26 Mart – 03 Nisan 2022 tarihleri arasında yurt içi ve yurtdışından pek çok değerli yazarı da kitapseverler ile buluşturacak fuar kapsamında Bilfen Yayın Grubu, müfredata uygun olarak hazırlanmış, 400’ü aşkın yeni yayının tanıtımını yapıyor.

Fuara katılanlar, 66 numaralı stantta Bilfen Yayıncılık ve Netbil Yayıncılık’a, 24 numaralı stantta ise Onburda Yayıncılık’a ait zenginleştirilmiş okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise yayınlarını inceleyebilir ve yine yayın grubuna ait dijital platformlar hakkında detaylı bilgi alabilir.

Uzun yıllardır eğitim yayıncılığında lider olan Bilfen Yayın Grubu alanında yetkin ve güçlü öğretim kadrosuyla bugün Türkiye’nin 81 ilinde 400’ü aşkın bayisiyle okul öncesi dönemden üniversite hazırlığa kadar her kademede hazırladığı yayınlarını öğrenci ve öğretmenlerle buluşturuyor.

Başarmanın anahtarı Bilfen Yayın Grubu

Geçen yıllarda soru isabeti ile sınavlara hazırlıkta öğrencilerin ve eğitimcilerin temel kaynağı olan Bilfen Yayın Grubu, konu anlatımlı kitapları, testleri ve açık uçlu sorulardan oluşan yardımcı kaynakları ile öğrencilere destek olmaya devam ediyor.

ONburda Yayıncılık ilk kez CNR Kitap Fuarı’nda

Yakın dönemde küçük bir teşebbüs olarak yayıncılık hayatına adım atan, bu anlamda yaptığı yatırımlar ile başarılı olmuş ONburda Yayıncılık’ı bünyesine katan Bilfen Yayın Grubu, yeni nesil eğitim setleri, ilkokul, ortaokul setleri ve her kademe için “Hikaye Serileri” ile yayıncılık alanında tüm kitaplarını ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı