van haber

Atasun Optik, Optisyenlik Bölümü Öğrencilerine Yönelik “Proje Yarışması” Düzenliyor « Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

20 Temmuz 2024 - 13:18

Atasun Optik, Optisyenlik Bölümü Öğrencilerine Yönelik “Proje Yarışması” Düzenliyor

Sektörün öncü markalarından Atasun Optik, optisyenlik bölümü öğrencilerini, mesleklerinin geleceği için proje üretmeleri yönünde teşvik etmek …

Atasun Optik, Optisyenlik Bölümü Öğrencilerine Yönelik “Proje Yarışması” Düzenliyor
Son Güncelleme :

10 Mart 2022 - 11:00

85 views

Sektörün öncü markalarından Atasun Optik, optisyenlik bölümü öğrencilerini, mesleklerinin geleceği için proje üretmeleri yönünde teşvik etmek üzere Optisyenlik Proje Yarışması düzenleyecek. Yalnızca optisyenlik bölümü öğrencilerinin katılabileceği yarışmaya 25 Nisan 2022’ye kadar başvuruda bulunulabilecek.

İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla hareket eden Atasun Optik, optisyenlik mesleğini geliştirmeye yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana sektörün geleceğine katkıda bulunmak üzere Optisyenlik Burs Programı düzenleyen Atasun Optik, şimdi de Optisyenlik Proje Yarışması’nı hayata geçiriyor. Optisyenlik bölümü öğrencilerinin projeler üretmesini teşvik etmek amacıyla düzenlenecek yarışmaya 11 Mart-25 Nisan 2022 tarihleri arasında başvuru yapılabilecek.

Sektörün öncü markalarından biri olarak, öğrencilere ve gençlere verdiği desteklerle sektörün gelişimine katkı sunmak için çalışan Atasun Optik’in düzenleyeceği yarışmaya, yalnızca bu alanda eğitim gören öğrenciler katılabilecek. “Mesleğinin Geleceğine Değer Kat” söylemiyle yola çıkılan yarışmaya katılmak isteyen Optisyenlik bölümü öğrencileri, projelerini gelecekte optik perakendesinin nasıl olması gerektiğinden hareketle oluşturacak.

Dereceye giren ilk beş projeye ise bilgisayar, akıllı telefon, tablet gibi hediyeler verilecek.*

Optisyenlik Proje Yarışması’na başvurmak isteyen öğrencilerin, proje detaylarını öğrenmek için [email protected] adresine mail atmaları gerekiyor. Sıralamada ilk 5’e giren projelerin sahibi öğrenciler (her proje için 1 kişi), İstanbul’da Atasun Optik destek ofisi ile mağazalarını ziyaret etme ve yemek eşliğinde Atasun Optik üst yönetim ekibiyle tanışma fırsatı da elde edecek.

*Dereceye giren ilk 5 projeye verilecek ödüller:

  1. Projeye 1 adet Macbook Air 13 inç 512 GB
  2. Projeye 1 adet I-Phone 13 mini 128 GB
  3. Projeye 1 adet I-Phone 12 mini 128 GB
  4. Projeye 1 adet I-Pad Air 256 GB Wi-Fi
  5. Projeye 1 adet I-Pad Mini 6. nesil 256 GB Wi-Fi

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı