1xbet

Musk, Twitter'da yönetimi kabul etmedi - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

1 Temmuz 2022 - 19:28

Musk, Twitter’da yönetimi kabul etmedi

Elon Musk, Twitter yönetim kurulu üyeliği teklifini kabul etmedi. Amerikalı elektrikli otomobil üreticisi Tesla’nın Üst Yöneticisi (CEO) Elon …

Musk, Twitter’da yönetimi kabul etmedi
Son Güncelleme :

12 Nisan 2022 - 1:36

19 views

Elon Musk, Twitter yönetim kurulu üyeliği teklifini kabul etmedi.

Amerikalı elektrikli otomobil üreticisi Tesla’nın Üst Yöneticisi (CEO) Elon Musk’ın yüzde 9 hissesini aldığı Twitter’ın yönetim kuruluna katılmama kararı aldığı açıklandı.

Twitter CEO’su Parag Agrawal kişisel hesabından yaptığı paylaşımda, geçtiğimiz günlerde yüzde 9,2’lik hisse alarak sosyal medya ağının en büyük hissedarı olan Musk’ın yönetim kurulu üyeliği teklifini geri çevirdiğini duyurdu.

euronews’in aktardığı habere göre, Agrawal, yönetim kurulu üyeliği teklifi yapılan Musk’ın aynı günün sabahından kararını açıklayarak öneriyi kabul etmediğini söyledi. Agrawal, tüm paydaşlarına olduğu gibi Musk’ın katkılarına her zaman açık olacaklarını vurguladı.

Hatırlanacağı gibi Musk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Önümüzdeki aylarda Twitter’da önemli iyileştirmeler yapmak için Parag ve Twitter yönetim kurulu ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.” ifadelerini kullanmıştı.