1xbet

Burun Dolgusunun Avantajları Nelerdir? - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

11 Ağustos 2022 - 20:00

Burun Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Burun Dolgusunun Avantajları Nelerdir?
Son Güncelleme :

13 Haziran 2022 - 12:54

10 views

Burun estetiği söz konusu olduğunda tüm dünyada en fazla uygulanan estetik ameliyatlar akıllara gelmektedir. Bıçak altına yatmaktan korkanlar ise burun dolgusu yaptırmayı tercih etmektedir. Genel anlamda cilt dolgu malzemeleri enjeksiyonu ile burunun istenilen şekle gelmesi amaçlanmaktadır.

Burun dolgusunun pek çok farklı avantajı bulunmaktadır. Bunlardan ilki hiç şüphesiz burun tekrar eski haline gelebilir. Bunun dışında estetik bir müdahale olmadığı için bıçak altına yatmadan burnunuzun nasıl bir görünüm kazanacağını daha net bir şekilde görmeniz sağlanmaktadır

Aynı zamanda tüm dünyada şekillendirilebilir operasyon olarak ön plana çıktığı için beğenilmeyen durumlarda rotüşların daha rahat bir şekilde yapılması da mümkün olmaktadır.

Diğer Özellikleri Nelerdir?

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki, burun dolgusu kalıcı bir uygulama değildir. Bu sebeple belli bir süre sonra burnun tekrardan eski haline geleceği unutulmamalıdır. İkinci püf noktası ise burada ortaya çıkan burun özellikleri bakımından size ipuçları verebilir. İlerleyen dönemlerde burnunuza daha net bir operasyon konusunda destek almak isterseniz de buna göre bir yol haritası da belirleyebilirsiniz.

Burun dolgusu son dönemlerde özellikle Amerika kıtasında çok yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Beğeni oranının da son derece başarılı olması nedeniyle Avrupa Birliği ülkelerinde de 2021 yılı itibariyle en çok uygulanan yöntemler arasında ilk sırada yer almaya başladı. Aynı dönem içerisinde Türkiye’de de uygulanan burun dolgusunun oldukça olumlu yorumlarla geri döndüğünü de belirtmek gerekiyor.